Vyvýšený záhon betonový 200x200 cm, výška 75 cm, vzor štípaný kámen, hnědá
Zvýšené betonové lože o rozměrech 200 x 100 cm a výšce 75 cm se vzorem štípaného kamene v hnědé bar vě. Zahrada se skládá z 12 kusů betonové záhonové desky o rozměrech 200 x 25 x 5 cm.
Vyvýšené záhony jsou v posledních letech nezastavitelným trendem, který vám usnadňuje práci na zahradě při pěstování vlastní zdravé zeleniny a ovoce. Betonové záhony mají oproti dřevěným nebo jiným typům záhonů výhodu v bezúdržbovosti a díky více barevným a vzorovým variantám jsou také vhodným estetickým prvkem ve Vaší zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sestavy betonových záhonů |
|---|---|
| Hmotnost: | 696 kg |
| EAN: | 8586026140521 |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | 200 x 200 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Vzor: | Štípaný kámen |
| Typ: | vyvýšené záhony |
| Materiál: | betonové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Přírodní substrát používaný jako vrchní vrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Obsahuje startovací dávku hnojiva. Balení 50 litrů.
Přírodní kompost pro použití jako mezivrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Zdroj živin a stopových prvků. Balení 50 litrů.
