Vyvýšený záhon betonový 200x200 cm, výška 75 cm, vzor dřevo, antracit
Vyvýšené betonové lůžko o rozměrech 200 x 100 cm a výšce 75 cm se vzorem dřeva v antracitové barvě. Zahrada se skládá z 12 kusů betonové záhonové desky o rozměrech 200 x 25 x 5 cm.
Vyvýšené záhony jsou v posledních letech nezastavitelným trendem, který vám usnadňuje práci na zahradě při pěstování vlastní zdravé zeleniny a ovoce. Betonové záhony mají oproti dřevěným nebo jiným typům záhonů výhodu v bezúdržbovosti a díky více barevným a vzorovým variantám jsou také vhodným estetickým prvkem ve Vaší zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sestavy betonových záhonů |
|---|---|
| Hmotnost: | 720 kg |
| EAN: | 8586026140705 |
| Barva: | Antracit |
| Rozměr: | 200 x 200 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Vzor: | Dřevo |
| Typ: | vyvýšené záhony |
| Materiál: | betonové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Přírodní substrát používaný jako vrchní vrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Obsahuje startovací dávku hnojiva. Balení 50 litrů.
Přírodní kompost pro použití jako mezivrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Zdroj živin a stopových prvků. Balení 50 litrů.
Podobné produkty
Vyvýšený betonový záhon o rozměrech 100 x 100 cm a výšce 25 cm se vzorem štípaného kamene v přírodní šedé barvě. Zahrada se skládá ze 4 částí betonové záhonové desky o rozměrech...
