Vyvýšený záhon betonový 100x100 cm, výška 50 cm, vzor dřevo, přírodní šedá
Zvýšené betonové lůžko o rozměrech 100 x 100 cm a výšce 50 cm se vzorem dřeva v přírodní šedé barvě. Zahrada se skládá z 8 kusů betonové záhonové desky o rozměrech 100 x 25 x 5 cm.
Vyvýšené záhony jsou v posledních letech nezastavitelným trendem, který vám usnadňuje práci na zahradě při pěstování vlastní zdravé zeleniny a ovoce. Betonové záhony mají oproti dřevěným nebo jiným typům záhonů výhodu v bezúdržbovosti a díky více barevným a vzorovým variantám jsou také vhodným estetickým prvkem ve Vaší zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sestavy betonových záhonů |
|---|---|
| Hmotnost: | 240 kg |
| EAN: | 8586026140040 |
| Barva: | Přírodní šedá |
| Rozměr: | 100 x 100 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Vzor: | Dřevo |
| Typ: | vyvýšené záhony |
| Materiál: | betonové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Přírodní substrát používaný jako vrchní vrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Obsahuje startovací dávku hnojiva. Balení 50 litrů.
Přírodní kompost pro použití jako mezivrstva při zakládání vyvýšených záhonů. Zdroj živin a stopových prvků. Balení 50 litrů.
Podobné produkty
Zvýšené betonové lože o rozměrech 100 x 100 cm a výšce 50 cm se vzorem štípaného kamene v přírodní šedé barvě. Zahrada se skládá z 8 kusů betonové záhonové desky o rozměrech 100...
